ورود و عضویت
0

سبد خرید شما خالی است

چرا اسباب بازی چوبی؟

مدیر فروشگاه
18 دی 1401
زمان مطالعه را وارد کنید دقیقه زمان برای مطالعه
چرا اسباب بازی چوبی؟
امتیاز بدهید

چرا اسباب بازی چوبی؟

اسباب بازی چوبی قدرت استدلال و حل مسئله درکودک را بالا میبرد.
کودکان با بازی با اسباب بازی های چوبی قدرت استدلال خود را بالا میبرند. مثلا وقتی میخواهند پازل های چوبی را تکمیل کنند و یا اشکال هندسی را در حفره های متناظر بگذارند و یا وقتی آنها را بر اساس شکل ، رنگ و یا اندازه مرتب میکنند، برج هائی میسازند که میتواند فشار و وزن را در جهت خاص تحمل کند، در واقع توانائی استدلال را در خود تقویت میکنند.در این نوع اسباب بازی برخلاف انواع الکترونیکی که معمولا قدم های بعدی را گوشرد میکند و یا قطعات کاملا مشخصی دارند ، تنها استدلال کودک است که در جریان است تا آنها را برای سناریو های متفاوتی که در ذهن دارد، استفاده نماید.
اشکال هندسی
• اسباب بازی چوبی هماهنگی کار همزمان چشم/ دست را بالا میبرد.
با توجه به اینکه اسباب بازی های چوبی معمولا از قطعاتی با اشکال و احجام اولیه ساخته میشوند، باعث افزایش هماهنگی چشم و دست در کودک میگردد مثلا افزایش مهارت کار همزمان چشم و دست در چیدن بلوک ها برای ساختن برج جایگزاری قطعات پازل ، ساخت اشکال با استفاده از قطعات مختلف.
• اسباب بازی چوبی توان حرکتی کودک را تقویت میکند.
بازی با قطعات چوبی اسباب بازی که در اندازه و طرحهای متنوعی هستند ، باعث افزایش توان حرکتی انگشتان کودک در گرفتن اشیاء ، افزایش قدرت ماهیچه ایی برای حمل و برداشتن قطعات، تقویت مچ و.. میباشد.
ماشین کوچولو
• اسباب بازی چوبی ملموس ترند.
برخلاف اسباب بازی های ساخته شده از پلاستیک سبک ، بسیاری از اسباب بازی های چوبی اندکی وزن دارند بنابراین وقتی کودک با آنها بازی میکند نسبت به ماهیت آنها آگاه تر است. این وزن در گسترش توان کودکانی با مشکلات حرکتی و یا بیماریهای حسی موثر است. لمس بافت چوبی ، کودک را وادار به تفکر و بکار بردن انرژی بیشتر برای بازی کردن با آنها میکند. بعنوان مثال چرخهای یک ماشین اسباب بازی چوبی به روانی یک ماشین پلاستیکی و یا فلزی نیستندلذا کودک برای به حرکت در آوردن آن باید بیشتر توان بگذارد تا آنرا حرکت دهد.
• اسباب بازی چوبی ایمن است.
اسباب بازی های چوبی به راحتی نمی شکنند لذا کودک با لبه یا تکه های تیز و برنده مواجه نمیشود.آنها بطور طبیعی غیر سمی هستند و از مواد طبیعی ساخته شده اند که حتی با لیس زدن و گاز گرفتن کودک هم اثرسوئی برای او نداردو فاقد مواد شیمیائی خطر ناک است.

• اسباب بازی چوبی ، بی صداست
نه تنها اسباب بازی چوبی خانه شما را با مواد شیمیای آلوده نمیکند بلکه از نویز و صدای اضافی نیز در امانید. این موجب حفظ تمرکز کودک و همچنین آرامش والدین است. از آنجا که بخودی خود بکار نمی افتند و بوق و یا صدا های ممتد و تکراری ندارند، شما قادر خواهید بود صدای کودکتان را موقع بازی با اسباب بازی چوبی اش بشنوید و از رشد تعامل او لذت ببرید. هنگامی که کودکتان میخوابد، اسباب بازی های او هم ساکت و درخوابند!

چرا اسباب بازی چوبی؟ ashkal hendesiاشکال چوبی

• دوام ، زیبایی، لمس متریال طبیعی و احساس آرامش در حین بازی از دیگر ویژگی های اسباب بازی های چوبی ست.

این همه دلیل برای استفاده از اسباب بازی چوبی وجود دارد
امیدواریم با انتخاب اسباب بازی های چوبی نیمو چوبک ، لذت بازی کودک دلبندتان را دو چندان کرده و آموزش های لازم را برای او به تفریحی دلنشین با ابزاری زیبا ، ایمن و کاربردی مبدل سازید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

اسباب بازی چوبی دخترانه Kitchen accessories grey yellow nimotoys 4

اسباب بازی چوبی دخترانه

اسباب بازی چوبی دخترانه تا بحال برای مادر های عزیز پیش اومده که هنگام آشپزی کردن دختر
مدیر فروشگاه
05 بهمن 1401
بهترین راهنما برای خرید کادو تولد بچه kado002

بهترین راهنما برای خرید کادو تولد بچه

راهنمای خرید کادو تولد بچه شاید برای شما عزیزان هم پیش آمده باشد که در زمان خرید کادو
مدیر سایت
03 مرداد 1402
فروشگاه نیمو چوبک

راه اندازی اسباب بازی فروشی

راه‌اندازی اسباب‌ بازی فروشی راه اندازی اسباب بازی فروشی شغل پر سودی است درصورتی که
مدیر سایت
23 شهریور 1402
×
کلمه عبور این حساب کاربری را وارد کنید:
یک کد برای ایمیل زیر ارسال گردید:
یک کد برای شماره همراه زیر ارسال گردید: {{ phoneNumber }}

preloader